Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz rob210 #10722 üzenetére

    elsőkbe komolyabb pénzt úgy lenne értelme feccölni, hogy váltasz 256-os fékre.

    vagy azt tudod megcsinálni hogy veszel 86-os GTI tárcsát az összesen 8mm-el szélesebb, megveszed hozzá a betétet (az tökmindegy hogy a tiedhez vagy GTI-hez), fogsz szépen egy üveglapot rá teszel egy smirgli lapot és betétenként 4mm-et lecsiszolsz belőle és voálá kész van a hűtött GTI féked.

    nos ez unixos utcai áron számolva durván 30e ft (ate tárcsa+betét), a 239-es GTI fékek csonkálvánnyal együtt szoktak 15-18 körül menni, csak azok össze vannak rohadva álltalába, én meg ahogy leveszem adnám is el igazából, szal ha úgy döntök, hogy nem fér el itthon akkor megbeszélhetünk rá egy árat.

    a komplett hidak 25 ért mennek állt vagy 30 ért (amiket én adok 25k egységesen), elvileg mindegyik jó, (tárcsa, betétek, csapágyak, csak meg kell pucolni őket), max ha azt adom el épp a kocsimon van akkor a baloshoz kell egy felújító készlet, mert nem az igazi a kézifék része.

    én hátulra a tárcsával kezdenék, mivel azt bármelyik fékezésnél érezni fogod, a hűtött elsőket meg csak a 3.-4. után.

    viszont 18-as főfékkel semmi képpel ne rakd össze (neked már elvileg 20-as van), mert szar lesz.

    nekem 20-assal is egy picit nyúlós volt a fék, most 22-essel (van most épp az is eladó), már elég jó lett így, alig kell hozzá érnem a pedálhoz, annyira figyelj hogy ehhez már egy GTI méretű vákum köcsög is kéne.

    no lehet hogy most ez is cucc-ra sok, de igazából az első tárcsa csesztetés nélkül egész kellemes összeg és teljesen megváltozik a féked, az elejét meg rá ér majd egy fél év múlva vagy amikor úgy is esedékes lesz a betét+tárcsa csere elől akkor csesztetni.

    az NKH-s csesztetéstől meg nem nagyon tartanék, mert a topikba senkinek sincs feltűnő kocsija :K

    fero02:a gyárban tényleg okos mérnökök vannak, ők is megmondták hogy ez egy faszság.
    de a márketing meg a zöldek ezt várják el.

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Új hozzászólás Aktív témák