Hirdetés

Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    válasz Dirtyz #451 üzenetére

    Igen, sajnos ez a helyzet, fellángolás, persze nem mindenki részéről. Én nem vagyok fanatikus, pusztán szeretem az autószimulátorokat. Pontosan ezért nem érdekel az NFS, ami arcade.

    Nem szoktam máshol játszani, legfeljebb itthon, egymagamban néha. Ezért is gondoltam a pH kereti között megrendezendő bajnokságra. Tudom, hogy ez egy hardver szaklap, de attól még mehetne ez a dolog is, hiszen nagyon sok érdekes, értékes ember van itt, akik nyitottak az új dolgokra. Azért nem adom fel.

    A hwsw - n az a nagy helyzet, hogy van egy fórum, de ők maguk nem foglalkoznak versenyszervezéssel, a fórumon keresztül látják el ezt a teendőt.
    Hogy milyen erősek? Sokan használtak és használnak segítségeket az F1 - ben. Mármint a program adta segítségeket. Aztán vannak kis manipulációk is, ami még a segítségek bekapcsolásával sem magyarázható. Pl. miként tud valaki Ausztráliában, az Albert Parkban 1:21 - et menni? A segítségek kikapcsolásával a legjobbak 1:26 körül mennek, nekem a segítségek jó részének használatával sikerült 1:24.xxx - et mennem.

    Egy sztori: indulni akartam a Hungarian F1 League - ban, de a fő szervező kiutált onnan, mivel addig ő volt a leggyorsabb, de megdöntöttem a Kanadában tartott rekordját, ezért azt állította, hogy csaltam.

    Ezért kéne egy PH bajnokság.

Aktív témák