Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrBean55

    aktív tag

    válasz total90 #3004 üzenetére

    Pontosan erről beszélek, az ilyen típusú szavazás - szerintem - nem jó. Ráadásul gyakran volt/lenne olyan helyzet hogy nem tudsz dönteni, több "egyformán" jó kép van, egyik ebben jobb és abban rosszabb, a másik meg fordítva, összességében kiegyenlítik egymást. Melyikre adod a szavazatodat? Mert amelyikre nem, az ugyanakkora súlyt kap (semmit), mint egy rossz kép, pedig lehet hogy többet érdemelne ..., vagyis az ilyen típusú "szavazást" torznak tartom. Ennél talán jobb ötlet az, ha több értékelési kategóriában van pontozás, minden kép kap pontokat, ha 2 kép "egyformán" jó, akkor összességében egyforma pontszámot fog kapni, nem a pontozónak kell "leharapni" valamelyik ujját, az élet majd eldönti a kérdést. De - mint már írtam korábban - ez sem lett elfogadva, akkor már egy ennél rosszabb módszert se vezessünk már be. A dolgokat összemosva, egy ilyen szubjektív dologgal kapcsolatban bármi módon is odabökni egy szavazatot valahova, amit alá sem kell támasztani, az nem jó ötlet, ha valami akkor ez magában hordozza a vitázásokat, és tanulni sem igen lehet belőle. Mint egy szépségverseny, ami attól verseny hogy annak mondják ...

    Én személy szerint bármiféle "nyertes" kiválasztása céljából semmilyen metodika bevezetését nem javaslom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák