Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorgo

    őstag

    válasz Mercutio_ #21475 üzenetére

    óó, ne, priviben? nemá, még azt hinnék hogy buzulunk... :N
    = spoiler! =
    A 4. sorozatban (merthogy az 5. még majd 1 év mire monitorra kerül) pl. a fő cselekményszál abban (is) különbözik a könyvtől, hogy a varjak nem mennek ki Craster erődjébe levágni az ott tanyázó renegát varjakat, nem megy oda Roose Bolton fattya hogy begyűjtse a rokkant kisöcsit (Bran) kíséretével együtt, mivel a rokkant kisöcsi sem megy oda....
    Hétvégén meg jól beszoptam. Egy Lidl-be vitt a sors, és hát vidéki üzlet lévén még majdnem minden sörből volt készleten. Jól be is vásároltunk, hogy a 3. napra legyen elég a telekre...
    A dolgot ott csesztem el hogy szombat du. fogat mostam valami űberbrutát tetvedék Colgate fogkrémmel, ami annyira kinyírta az ízlelésemet, hogy nemcsak a szokásos 1-2 órára, hanem bő másfél v. inkább 2 napra elment a finom ízérzékelésem. Pl. vettem egy tálca Veltins-t, aminek aztán ihatatlan íze lett... Meg persze a többinek is, szal 2 napig böjtöltem a tetves Colgate miatt. Ítélet:
    Radeberger > Krusovice =~ Veltins. A Leffe szőke/barna ivósörnek too much, persze 1-1 üveg igazi ínyenc fogás!

    "Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Új hozzászólás Aktív témák