Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    válasz dc #1112 üzenetére

    Eddig még egy fillért nem vontak le érte (de ne szólj senkinek :B ), egyébként sima bankfiókos átvételnek minősül, aminek az ára 2000 Ft.
    Egyébként a sima kártyára a VISA ELECTRON-ra is azt mondták, hogy 10 kiküldve, aztán 3 nap múlva itt volt a PIN, 5 nap múlva meg a kártya.

    Az OTP-ben sürgősséggel!!! megrendelve 14 nap volt a sima kártya+netkártya. Mi lett volna, ha nem sürgősséggel van?

    Történt ugyanis, hogy ellopták a pénztárcám, és még benne volt a netkártya kis papírja is.
    Letiltás, új kártyák, de olyan tetű lassan készült, hogy gondoltam, addigra lesz vagy 2 negatívom. Így jött az ötlet, hogy bemegyek a CIB-be, csináltattam egy számlát, és másnapra már volt netkártyám. Alapvetően tetszett ott a segítőkészség, meg a hozzáértés. Úgyhogy én az OTP-től szépen átköltözök a CIB-be. A fizetésemmel, mindenemmel. A netbankjuk is gyorsabbnak tűnik (ha nincs karbantartás).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák