Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Nordic #5031 üzenetére

    Nem kidobni akarom, éppen ellenkezőleg.

    Csak eddig egyrészt elegendő volt a Fortify+5EC, másrészt ez automatikusan feljött, nem kellett rá figyelni, harmadrészt - és főleg - quality ID és IC nélkül (sőt, jelenleg azt hiszem még csak 12-13. szinten vannak), egyszerűen túl gyorsan lemegy. Az viszont jó, hogy eddig ez a kombó is elég volt. Ráadásul auráknál a RedMan változása miatt és mert nem találtam mana leeches cuccot, kénytelen voltam egy HoA és egy HoI mellett maradni, a Hatred-nél az én ízlésemnek már túl sokszor kellett a flaskát használni.

    Azért is gondolom, hogy a végleges játékban is működni fog, mert ott legfeljebb nem ezzel indulok és majd veszek két 20-as gem-et - itt most se cserealapom nem volt a csencseléshez, se időm nem volt a fórum posztokat végigbogarászni értük. Most pl. kénytelen voltam life node-ok helyett dmg-re pakolni, mert annyira vacak cuccok estek, hogy három-négy ütés kellett a fehér moboknak is velük - ettől persze A4C-n már könnyebben is haltam meg. A masterek is hülyén estek, Elreon-nal csak A3C végén hozott össze, ezért nem tudtam mana leechet craftolni sem, stb.

    Egy szó, mint száz, szerintem működni fog, csak teljesen self-found első karakternek nem ajánlanám.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák