Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz Har_melin #34844 üzenetére

    Valamit benéztél, vagy rosszul kerestél rá, mert jelenleg olyan 200 non-unique temporalos kesztyű van eladó. :) Egyébként nem életbevágó, én például manuálisan castoltam a curse-t (akkor még enfeeblet), nagyjából lvl93-94ig.

    Igen, most még csak egy heraldom van. Determination + Defiance banner + Vitality + Clarity + Herald of Ice. Ez annyiban fog módosulni, ha veszek majd egy Enlightent (4esnek csillagászati ára van), hogy a Determination mellé jön majd a Herald of ice + Herald of Thunder mapozásra, illetve bossok ellen Determination+Wrath. Vitality lvl1-es a watchers miatt (life gain on hit), clarity meg amennyi belefér majd a mana regenre. Olyan 90-100 unreserved manával elég vigan elvagyok.

    Herald of ice adja az explode-ot. "Causes frozen enemies you shatter to explode, dealing cold damage in an area". Ezer hála ismét a fórumtársnak, aki a tippet adta. Storm Brandnek van 55% freeze chance Ice Biteal és Elem proliffal, de a divergent herald miatt a tendrils is szépen fagyaszt. :P

    m.lala: 100-nak max valami rotában ugranék neki, de kb kizárt. :DDD Hanyagolni kéne egy ideig a komolyabb bossokat stb., már nem lenne hozzá türelmem. Nálam az alap lesz 6m körül, a mapozásra meg 4,5m. Pillanatok alatt eltüntet szinte mindent. Ezért is agyalok azon, hogy sisak enchantra inkább AoE-t választok, abból sosem elég. :P Tankossága meg a blockos cyclonehoz viszonyitható, de heistben pl azt is nem egyszer megfektették 83as rare contractocon. :U

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák