Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ramos_

    tag

    üdv

    jó nagy dilemmába vagyok de többek között ezért is imádom ezt a játékot már 2 éve :R

    szóval a szitu hogy van egy freeze pulse witchem , acro+phase acro+evasion

    tegnap kitaláltam neki hogy az egyik 4linkbe milyen jó lesz arc+curse on hit+ele weakness+assassin mark
    át is respeceltem a tree baloldala felé dual curse node miatt és lementem egész az Elemental Equilibriumig(innentől EE) ami iszonyat damage upgrade ha ügyesen használja vki

    szóval a terv az volt hogy minden pack előtt 1 vagy 2 arc ami felkúrja rájuk autoba mindkét curse-ot (ráadásul curse effect növeléssel), ezenkívül legtöbb esetben shockolja is őket (20%qual arc+nagy crit), plusz még 5 másodpercre le is veszi 50-el a cold resistjüket -- mindezt egyszerre 1 vagy 2 kattintással

    elég jol is müködött (még így is :Y ), pedig kiderült hogy durván benéztem, elfelejtettem kalkulálni a herald of ice-al, ami az arc-omhoz is ad cold damot, ezáltalál az EE nem vette le -50 el a monster resit hanem még növelte 25-el

    akárhogy is agyalok 2 opcióm van, vagy kilövöm a herald of ice-ot, ami elég jo damot ad, és nem tudom mit rakhatnék helyette mert nincs másik 25% reserves aura ami hasznos lenne nekem

    vagy pedig kirespecelem az EE-t, de anélkül nem tudom, hogy megéri-e egyáltalán lemenni a scion life wheel felé a tree-n :F
    ezt a verziót nagyon sajnálnám, mert az alapötlet tetszik, ha már ugy is kell egy arc a freeze pulsok előtt és amit kevesen tudnak hogy az exile-okra mapbossokra vonatkozik 50-60%-os curse effect reduction, viszont az EE nem curse, tehát a bossoknál nagyon ütne

    ha bárkinek lenne ötlete, véleménye, tanácsa szivesen venném :K

    köszi aki végigolvasta :)

Új hozzászólás Aktív témák