Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz BoneDragon #21908 üzenetére

    "Hány éves is a játék? Ráadásul online, nem is értem miért nem foglalkoznak ezekkel a problémákkal/lehetőségekkel."

    Egy éve dolgozták át a craft rendszert, a Betrayal ligáig egész más volt. Fixen megvoltak a mesterek craftjai, az összes többit meg te raktad rá megvehető cuccokból, nem is lehetett ilyen gondod. Ne szidjuk már őket olyasmi miatt, aminek nincs alapja.

    Ráadásul ahogy én látom, a szolgáltatás kereskedelmet nem is igazán akarják támogatni, szerintem helyesen. A mirror service meg carry dolgokat nem tudják kitiltani, hiszen játékon belüli tranzakció, rmt nélkül, de hogy nem támogatják, az biztos.

    Azt pedig, hogy mivel foglalkoznak én biztosan nem tudom. Azt viszont igen, hogy a jelenlegi elfogadom/nem fogadom el trade akciót kibővíteni egy feltételes, "majd ha visszakapom" fizetési opcióval nem egy olyan fejlesztés, amit a hatodikos Pistike kiráz az ujjából informatika házi feladatként. Van X db fejlesztőjük, Y tesztelőjük, akik prioritásos elven foglalkoznak dolgokkal. Ez szerintem sem az.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák