Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Merlini #4 üzenetére

    Nos itt lennék. Természetesen magánemberként nyilatkozom, semmi olyat nem fogok mondani amia cég üzleti érdekeit sértené, csupán olyna információkat , amiket bárki elérhet .

    Mikor én ott dolgoztam, semmiféle djuice menü nem volt a telkókba erőszakolva, kivéve a djuice oplogót, de már ma az sincs.(legalábbis a tegnap partnerprogramban vett 3100áson nem volt)
    Szerintem abszolút nem magasak a percdíjai, bár én is jobban örülnék a régi másodpercalapú számlázásnak, mégha magasabb is volt a percdíj.Hiába no, menet közben nem jelzi a telóm , mennyit beszéltem, természetesen mindig 1:10nél és hasonlóaknál rakom le.
    Igazándiból szerintem a 150-250-s csomag éri meg előfizusban, de ez sem igazán:a percalapú számlázás miatt.
    Én havonta 3600-7200 között költök, így ha előfizusra váltanék , az alábbi szempontokat venném figyelembe:
    -fél perc alapú számlázás, semmiképpen ne perc.
    -nappal lehet kicsit magasabb a díj, de du. és hétvégén olcsó legyen.
    -jobban preferáloma prepaidet
    Ez alapján a djuice előfizus megoldása, a maga fél perc alapú számlázásával egy jó döntés nekem.
    Ha prepaid, akkor jó még a djuice(félperc 48/24), jó volt a bee original(du 2 ig 99, de utanna 48/24 és félperc alapon) , illetve a praktikum perfekt: 69/30 félperc alapon.
    14400-as feltöltőkkel persze ezek az árak még lejjebb mennek.

    Hogy én miért nem mennék át?
    Egyrészt talán ez az az egy dolog , amiben márkahű vagyok, kb 6 éve vagyok pannonos, és akkoriban a westel igen drága volt nem westelre, prepaidnél meg főleg (ott most is az!!!) , és én akkoriban vezetékeseket hívtam többnyire.

    Azóta az arányok így változtak 85% pannon, 15% összes többi.De lehet hogy 90 a pannon.(családban mindenki+párom+az ő családjuk).
    Mivel én többnyire a hozzátartozóim hívom, ezért ez nálam nem elhanyagolható szempont(semmit nem érek a voda vodásokra vonatkozó kedvezményével).

    AMi ez alapján kitunik:mindenki számolja ki, kinek, mikor, mennyit telefonál, és ez alapján döntsön.
    Készülékkínálat szerintem nem szegényes, ha az az, akkor a többi is .
    Egyetlen bajom, hogy a jó telókat gyorsan kivonják a forgalomból (samsung x600).
    Aki régebb óta pannonos, és partnerprogramban vehet készüléket, az 14E ért kap 3100-t, 22-ért samsung x450-t, siemens cf62-t 29ért.
    Ezek nagyon jó árak, főleg az első (mellesleg az a nokia szerintem jól össze van rakva)

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák