Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yvsmad

    őstag

    válasz Flashget #3456 üzenetére

    Én szemüveges vagyok, ezért a 3100-at nehezen tudnám feltenni a dioptriás szemüvegemre, míg a homlokpántos 5100 használhatóbb (nem kényelmes, de még mindig jobb, mint a 3100). Az 5100-at tavaly szeptemberben egyszer összeraktam, azóta konkrétan nem kell legózni vele. Ráadásul nálunk a gyerek is használja és nem hímestojásként bánik vele, mégsem tört el.
    Az oldalsó fények ellen nem véd a dioptriás szemüveg sem, mégsem zavaró. Legfeljebb nem lámpafénynél kezdek el 3D filmet nézni, hanem sötétben és akkor nincs oldalsó fény.
    Nekem a Pana tévéhez adtak egy teljes méretű szemüveget, ami oldalról is takar, de sokkal kényelmetlenebb azt felvenni a dioptriásra, úgyhogy szépen pihen a tartójában.
    Szép példa az olcsósításra a 2 távkapcsoló az 1 helyett (smart remote kontra gombvilágítás).

    [ Szerkesztve ]

  • blakey

    titán

    válasz Flashget #3456 üzenetére

    Teljesen felesleges a kampányod a 3100-as mellett, mert már nem forgalmazzák, szerencse kérdése, hogy van-e a használtpiacon vagy sem, ill. sötétben mindegy, hogy milyen az oldalsó kialakítása, nekem volt Panasonic, Sony, Toshiba és Samsung szemüvegem, tudom, hogy miről írok. Képminőségben a 2 Samsung szemüveg között nincs különbség, a szemüveg viselete meg "fej függő" is, tehát ami nekem kényelmes az nem jelenti azt, hogy neked is az, nekem pl. kényelmes az 5100-as is.
    Lehet olcsósításnak nevezni, vagy bárminek, de ha nálam ugyanúgy. viselkedik akkor tök mindegy, persze ha akkor lett volna 3100-as akkor azt vettem volna, de nem volt és nem is keresem a 3100-ast. Megfelel arra a kevés alkalomra az 5100-as is és 2 db csak 5e volt

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák