Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07331584

    törölt tag

    válasz k-adi #2931 üzenetére

    Te miről beszélsz? Atya ég. Légy oly kedves és nézz már vissza, hogy mik történtek leírásra.
    Azt, hogy mennyire legális és mennyire nem, azt nem fogjuk itt megvitatni.
    Utánakeresni sincs kedvem, de kétlem, hogy ránk európaiakra nem vonatkozna semmi adó/áfa akármi.
    Ha belinkeled nekem, hogy tényleg 100%-ig legális (idevonatkozó NAV és hasonló linkekkel), akkor elfogadom, hogy legális az usa storeból vásárolni. Ameddig nem, addig maximum kiskapunak fogadom el.

    Leírom mégegyszer, ha már nem sikerült eddig megérteni: NEM KÉRDEZTEM SEMMIT A TÉMÁBAN.

    Azt hinné az ember, hogy 4 év tagság és több mint 3000 hozzászólás után tudják az emberek értelmezni a fórumban leírtakat. Illetve megnézni a hozzászólásokat, hogy mikre érkeztek válaszként.

    ui:
    Mivel már meg lettünk kérve, hogy kerüljük az offot, leírom ide az összes további gondolatomat, így többet a témában nem válaszolok:

    Kérdező megkérdezte, hogy honnan lehet venni sima verziót.
    Mondták neki, hogy a battlenetről.
    Ő mondta, hogy "ott csak az origins van".
    Én meg megmutattam neki képen és linken is, hogy hol találja meg a sima verziót.

    Nem ajánlottam neki, hogy euro alapon vásároljon, tőlem megveheti bitcoinban is. Egyszerűen linket kapott ahhoz, amit nem talált.
    Utána pedig rámkontráztak, hogy $, amire leírtam, hogy én miért az európait linkeltem.
    Aki ezt nem tudja megérteni és elfogadni, az ***.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák