Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz saen #11286 üzenetére

    Hogy lehet ilyenkor visszalépni a játékba? Engem múltkor kidobott afk miatt (csengettek) és már nem engedett vissza. Ilyenkor lehet, hogy mást már berakott a helyedre? Bár meccs elején volt, lehet hogy vége is lett miatta a meccsnek...

    Tegnap egy igazi retardálttal sikerült összefutni. 3 meccset játszottam, 1 vereség, 1 sima vereség (2 újonc is volt 30-as szinttel, fogalmuk sem volt mit kell csinálni) próbáltam supportálni őket, de esélytelen volt. 3. meccs, indulásnál 3 dps, ill. 2 healer, 1 tank. Valami Fake nevű gyökér nekiáll sírni, hogy ő nem tud healelni 3 dps-t, vagy vált valaki vagy jön Sombrával. Nem váltott senki, már én sem, mert meguntam a szerencsétlenkedést, jött is hősünk Sombrával. Arra élvezkedett első körben, hogy övé a gold dmg, a többi dps meg noob. Na most gondolom el tudjátok képzelni, hogy egy Pharah, Soldier, Sombra hármasból melyik kettő az elsődleges célpont... Haltunk is ahogy kellett. 2. kör elején valaki gondolt egyet, hogy akkor "okos enged" ő vált tank-ra. Hősünk nem váltott, mert hogy ő a gold dmg ő már nem vált, váltson a másik két noob dps. Na, gold dmg is még talán 1 percig volt mert utána többet sosem, nem is váltott, ki is kaptunk simán 0:3-ra, de még a végén is azt írogatta, hogy Sombraként ő a gold dmg és hogy ekkora noobok a csapattársak. Ez a játék sokkolt. Azt hittem ezt a szintet valahol 1500 alatt elhagyta az ember. De nem. 3 meccs, -100 pont, elég is volt tegnapra. :P

Új hozzászólás Aktív témák