Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digita

    csendes tag

    Üdv SteelCore Guruk! Két hete én is egy SteelCore+ 16 „boldog tulajdonosa” vagyok. Alapvetően meg vagyok elégedve a masinával. A net rendesen megy, wifi folyamatos, AnTuTu 7882. Filmekkel még nem volt gondom. Bluetooth-os kihangosítóval még a zene is élvezhető. A proci nálam is max 942 Mhz-en megy (ez sajnos nagy baja!). Még nem upgrade-eltem!
    A GPS jelet sokszor keresi, a GSM jelerősség jele folyamatosan kint van, (0) szint.
    A vezetéknélküli billentyűt és egeret együtt nem fogadja el, csak valamelyiket egymagában. Ha pendrive-ot is csatlakoztatok az usb elosztóba, akkor a billentyűzet elhal.
    Ami a fő gondom, hogy a Youtube nagyon akadozik. Általában elindul, és akkor 3-4 percig folyamatosan megy, de azután elkezd akadozni és csak kever, aztán egy kicsit megint megy és így tovább. Mellette a PC folyamatosan hozza ugyanazt a streamet.
    Pedig tulajdonképpen azért vettem, hogy Youtube-ot ( meg net-et) nézzek rajta a nagy TV-nken HDMI-vel.
    Tud valaki a fentiekre egy kis orvosságot?

  • Digita

    csendes tag

    válasz Jhonny Cage #568 üzenetére

    Köszönöm az ötletet, bevált. Két napja HD nélkül nyúzom a Youtube-ot és még egyszer sem szakadozott!
    Néha HQ-t ír.Hamarább már próbálkoztam régebbi verzióval is (kislalának), de telepítés után újból frissített a legújabbra, aztán már nem bűvészkedtem vele. Most jó!
    Kérdezem még, valaki próbált már bluetoothos (esetleg tuchpados), billentyűzetet, és milyen típust?

  • Digita

    csendes tag

    Egy kis jó hír a SteelCore-osoknak! Kaptam kölcsön egy Samsung bluetooth-os tuchpados billentyűzetet (VG-KBD1500), amelyet az új Smart TV-ihez ad a cég, de külön meg is lehet venni. Majdnem minden ragyogóan működik vele. Egyszerre megy vele a billentyű és a tuchpad + egérbillentyű funkciók. És a teljes magyar ABC-vel fut.
    Így az USB slot felszabadul és lehet etetni a gépet egyéb médiahordozókkal: pendrive, HDD, stb. A multimédiás billentyűket nem tudtam még feléleszteni. Egyébként a billentyűzet BD/DVD opciójával használom.
    Kérdés: hogyan lehet a korábbi Youtube verziót megtartani, hogy ne frissítsen rövid időn belül magától?
    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák