Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    Sziasztok! Nekem ilyen routerem van, part no 752.8869, sub-assay no 721.7924 és típusa smc 7004 vbr eu. Tegnap vettem, ismerkedem vele. Probléma: hogyan kell telepíteni? Beállítani? WAN? LAN? Mit jelentenek? Virtuális hálózat, stb? Gondom a köv.: két gépre osztom szét az adsl-t. Invitel. Mindkét gélpen szörfözés simán megy, xp frissíti magát stb. Amikor azonban utorrenttel töltök le néhány perc után letöltés megszakad. Ha simán a modemre kötöm agépet, akkor megy mint a villám. Mi lehet a probléma, hogyan kell beállítani a routert ill a két gépet? Hálózati beálllításokban? Eléggé kezdő vagyok ebben a hálózati témában, routerem sem volt még. ha lehetne magyarul lépésről lépésre leírhatná valaki, hogyan kell mindezeket beállítani. És hogyan kell sw-t frissíteni, ill honnan tudom milyen soft van a routerben? Köszi a help-et!

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

  • james008bond

    őstag

    válasz Jeannie #3986 üzenetére

    Kösz a ''segítséget'', az említett honlapon NINCS magyar nyelvű leírás, nem is értem, mitől magyar az az oldal???? Egy kis SEGÍTSÉG pedig tényleg jó lenne, mert nagyon kezdő vagyok otthoni hálózat építésben.

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Aktív témák