Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz fzs68 #3801 üzenetére

    ha az elado hozzaerto lett volna, akkor nem mondta volna, hogy gond lehet chello megosztassal. legalabb annyi gond lehet vele, mint adsl megosztasnal. Ezek erre valok, mi gond lehetne?

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • Jeannie

    aktív tag

    válasz fzs68 #3801 üzenetére

    Szvsz sehol nem fognak visszavenni egy routert egy olyan panasszal, hogy ''lehet hogy nem megy rajta a net'', ha kibontod és kipróbálod, és mindent úgy csinálsz ahogy le van írva és úgy sem megy, viszont van konkrét probléma, akkor mi is tudunk segíteni, az eladó is, és úgy nagyobb sanszos is hogy kicseréli, ha neked mégsem olyan kell, de ha nem kezdesz neki, kiesel a cseregari-időből és akkor már mindegy lesz... Az eladó meg nem azt mondta hogy nem lehet, hanem hogy lehet hogy problémás lesz, ami jelentheti azt is hogy lehet hogy nem két dolgot kell beállítani és összedugni, hanem rá kell szánni az időt, és rendesen felkonfigurálni. Nem tudom hogy a Chellonál van-e megosztás-korlátozás, érdemes tőlük is tanácsot kérni, akár routervásárlás ügyében is. Megint saját példa: nekem tvnetes internetem van, engedélyezik a lakáson belüli megosztást és feleannyiért vettem tőlük a már meglévő előfizetésemhez egy routert mint a bolti ára lett volna.

Aktív témák