Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anaqer

    veterán

    Sziasztok,

    arra tud valaki megoldást, hogy a "Realtek Gaming 2.5GBe Family Controller" néven futó RTL8125BG cumót hogy lehet rávenni, hogy Win 10 alatt megegye a router* által kiosztott IP-t? A jó öreg "Unidientified network" hülyeséget dobja, akármit** próbálok...

    Realtek LAN driver verzió: 10.65.421.2023 , egy AsRock B650M PG Riptide (LoL) alaplapra integrált jószág.
    *Router: TP-Link Archer AX20 v1.0 (másik nevén Archer AX1800)

    **Elég gázos, hogy sok hasonló threadet látok, de egyértelmű megoldást sehol se... amiket eddig próbáltam:
    - eszköz eltávolítás, standard win redetect
    - windows driver eltávolítás, Realtek driver install
    - netsh ip reset
    - device managerben power saving opciók letiltása
    - device managerben sebesség kézzel 1Gbps-re visszabutítása (router úgyse tud többet, szóval hol érdekel... :DDD)
    - rohadt Windows Network Diagnostics futtatása... "Ethernet [X] does not have a valid IP configuration", hát köszb+ ezt én is észrevettem, esetleg arról mondanál valamit hogy mi a tökömé' nem...? :U

    (Bocsánat a kifakadásért, tényleg nagyon frusztráló... az előző alaplapon is Realtek chip volt, azon ment gond nélkül a DHCP, most meg jobb híján egy USB-s wifi adapterrel kell szüttyögnöm, mint az állatok... grrr.)

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Új hozzászólás Aktív témák