Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz Tibology #6311 üzenetére

    Ha én bútort vennék webáruházban, akkor szeretném én magam kiválasztani a kanapét, a széket, a fotelt, a dohányzóasztalt...

    Kiválasztja a Vevő a kanapét, a Kosárba teszi mellé a neki tetsző széke(ke)t, a neki tetsző fotel(eke)t, a kínálatból neki legjobban tetsző dohányzóasztalt...

    Lehetne esetleg a kanapé termékoldalán ajánlani hozzáillő foteleket (képpel, linkkel), hozzáillő székeket (képpel, linkkel), majd a Vevő eldönti, mit tesz a Kosarába...

    VAGY : lehet összeállítani kész garnitúrákat (olcsóbb árakon), amiben kompletten van ülőgarnitúra, dohányzóasztallal vagy ülőgarnitúra hozzáillő étkezőgarnitúrával...
    (Ehhez még mindig vehet kiegészítésnek +foteleket, +székeket, ha ő többre vágyik)

    Szerintem aki százezer Ft-os nagyságrendben vásárol, az ráér válogatni, nézelődni, összehasonlítani, miért kellene "egy-kattintással" vásárolnia olyan bútorokat, amit aztán sok éven át kell használnia és néznie? :F

    Készíts termékcsoportokat :
    - kanapék
    - fotelek
    - ülőgarnitúrák
    - sarok-kanapék
    - székek
    - dohányzóasztalok
    - asztalok
    - íróasztalok
    - számítógépasztalok
    - szekrények
    - szekrénysorok
    - kisbútorok
    - előszobafalak
    - fürdőszoba szekrények
    - polcok, polcsorok
    - heverők, ágyak
    - franciaágyak
    - vendégágyak
    - nappali bútorok
    - hálószobai bútorok
    - gyerekszobai bútorok
    - étkező bútorok

    Pl. felteszed a heverőt a "heverők, ágyak" kategóriába, de belinkeled a "hálószobai bútorok" és a "gyerekszobai bútorok" kategóriába is!
    Ugyanaz a termék több kategóriában is megjelenhet.

    Érdemes körülnézni az IKEA vagy az RS-bútor weboldalain : ők hogy csinálják?

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák