Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LukE

    veterán

    válasz lamadou #414 üzenetére

    ha beirtad, hogy >>p 1<<, es azt valaszolta, hogy www.p1.com, akkor nem jo search.ini-t modositottal.
    Nekem is ketto volt, a \Opera\search.ini -t egyszeruen toroltem, a \Opera\profile\search.ini -bol keszitettem egy masolatot, es azt turkaltam tovabb. Ha ketto van, akkor az egyiket tuntesd el, a masikbol keszits egy masolatot (legegyszerubb search.ini.eredeti vagy hasonlo neven) Egy friss kopi-paszta:


    [Search Engine 16]
    Name=&Port.hu TV musor
    Query=
    Key=p
    Is post=0
    Has endseparator=0
    Encoding=utf-8
    Search Type=7
    Verbtext=17063
    Position=-1
    Nameid=0
    URL=http://port.hu/pls/tv/tv.prog?i_days=%s&i_ch=1&i_c_ch=0ď_2C&i_c_type=0ď_2C&i_ch_nr=3


    Ja, es persze olyankor modositsd, amikor az Opera nem fut! (vagy minimum allitsd le, mentsd el a filet, es mentes utan inditsd az Operat ujra!

    Tildy-> nekem toketeltesen megy. Megette a konyvjelzoimet, majd 5500 levelem, 2500 newsfeed-et gond nelkul, most is van vagy 15 ablak megnyitva.
    Egyedul a Breeze skin kulonbozo verzioival csinal eleg nagy baromsagot: egyszeruen az ablak hatarain kivul kezdi el megjeleniteni a kepet???


    Sil-> bookmarkokhoz ''nick'' rendelese mar eleg reg benne van az operaban is. De azzal nem mukodik a kerese (%s az URL-ben). De amig nem mondtad, hogy FF-ban igy (is) lehet keresgelest csinalni, eszembe se jutott. Keresni en keresovel szoktam, nem konyvjelzovel:)
    egyebkent csak Bash leirasan felbuzdulva leirtam valamit, amit mar nehany eve hasznalok (bar a port.hu-s most jutott eszembe). A celom pedig csak annyi volt, hogy bemutassam, hogy a keresot nem csak keresesre lehet hasznalni.

    ''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Új hozzászólás Aktív témák