Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz kokopo #13571 üzenetére

    Hi, fúha itt elég sok mindent nem értek bocsi :DDD , de az biztos nem megoldás ha a NAS-ba veszel egy hálókártyát majd arra dugod a boxot...akkor kb semmit nem érsz el vele.
    Nem tudom mennyire messze van a gép, de ha van egy routered akkor a netet ugy oszthatod meg hogy:
    - routernek veszel egy switch-et, amennyi port van felhasználod...ha másik szobában is vannak eszközök, akkor oda is el kell vezetned a kábeleket.
    - amit te mondasz 2 router, ahol a második repeater módban van

    Mindkét megoldás jó, viszont repeater módban a 2. routerre nem tudod rádugni a TV boxot?
    Vizuális vagyok, bocs nem tudom elképzelni mit akarsz :DDD

    Nekem úgy néz ki,
    - Nappaliban van egy bitangerős routerem + ahhoz csatlakozik egy 8-as switch , amin a főbb eszközök lógnak ami kell (erősítő, TV,Xbox,Nas...)
    - dolgozóba át van vezetve a nappaliból a kábel, csak az asztali gépem csatlakozik rá
    - hálóba át van vezetve a kábel, amihez ismét egy switch csatlakozik (TV+Amlogic box)

    Így ha mondjuk mindkét 4K TV-n lézek egyszerre filmket (1080p,4k) sosem akad.
    Számos wifis kütyüt kipróbáltam (Tp-Link mesh ) és társai de sajnos 1080p-nél többet nem tudnak, mert 4K-s 50 GB-os filmek még kis távolságba is de 2-3 fallal arrébb már akadnak sajnos.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák