Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Faby

    senior tag

    válasz lovi27 #10104 üzenetére

    Egyelőre elégedett vagyok, ami kell, az működik, csak amiatt aggódom, hogy nincs további támogatás, frissítés, egyszer el fog jönni az a pont, amikor muszáj lesz frissíteni, mert pl egy plugin már nem lesz jó stb.
    Valszeg azt fogom csinálni, hogy egy teljesen szűz rendszert felrakok, másik meghajtóra, és azt addig reszelgetem, míg jó nem lesz, és ha beüt a gebasz, akkor visszateszem a 3.0.99-t.
    Amiatt aggódom csak, hogy az LVM-mel összefűzött kötetet fogja-e látni az új rendszer?

    Duplicati: megadtam neki a hozzáférést a Onedrive fiókhoz, a fiókba belépve látja is a csatlakoztatott Duplicati eszközt.
    Valószínűleg valamilyen tanusítvány hiba lesz, ezt kapom tesztelésnél:
    Failed to connect: The server certificate had the error
    RemoteCertificateChainErrors and the hash 21E3F42EF557DA28DD46EA346A9F8A7E01E7DC65
    If you trust this certificate, use the commandline option --accept-specified-ssl-hash=21E3F42EF557DA28DD46EA346A9F8A7E01E7DC65
    to accept the server certificate anyway. You can also attempt to import the server certificate into your operating systems trust pool.
    You may want to import a set of trusted certificates into the Mono certificate store.
    Use the command:
    cert-sync /etc/ssl/certs/ca-certificates.crt #for Debian based systems
    cert-sync /etc/pki/tls/certs/ca-bundle.crt #for RedHat derivatives
    Read more: http://www.mono-project.com/docs/about-mono/releases/3.12.0/#cert-sync

    És ezt, amikor az ütemezett feladatot futtatnám:

    Fatal error
    System.Net.WebException: Error getting response stream (Write: The authentication or decryption has failed.): SendFailure ---> System.IO.IOException: The authentication or decryption has failed. ---> Mono.Security.Protocol.Tls.TlsException: Invalid certificate received from server. Error code: 0xffffffff800b010a
    at Mono.Security.Protocol.Tls.Handshake.Client.TlsServerCertificate.RemoteValidation (Mono.Security.Protocol.Tls.ClientContext context, AlertDescription description) [0x00000] in <filename unknown>:0
    at Mono.Security.Protocol.Tls.Handshake.Client.TlsServerCertificate.validateCertificates (Mono.Security.X509.X509CertificateCollection certificates) [0x00000] in <filename unknown>:0
    at Mono.Security.Protocol.Tls.Handshake.Client.TlsServerCertificate.ProcessAsTls1 () [0x00000] in <filename unknown>:0
    at Mono.Security.Protocol.Tls.Handshake.HandshakeMessage.Process () [0x00000] in <filename unknown>:0
    at (wrapper remoting-invoke-with-check) Mono.Security.Protocol.Tls.Handshake.HandshakeMessage:Process ()
    at Mono.Security.Protocol.Tls.ClientRecordProtocol.ProcessHandshakeMessage (Mono.Security.Protocol.Tls.TlsStream handMsg) [0x00000] in <filename unknown>:0
    at Mono.Security.Protocol.Tls.RecordProtocol.InternalReceiveRecordCallback (IAsyncResult asyncResult) [0x00000] in <filename unknown>:0
    --- End of inner exception stack trace ---
    at Mono.Security.Protocol.Tls.SslStreamBase.AsyncHandshakeCallback (IAsyncResult asyncResult) [0x00000] in <filename unknown>:0
    --- End of inner exception stack trace ---
    at System.Net.HttpWebRequest.EndGetResponse (IAsyncResult asyncResult) [0x00000] in <filename unknown>:0
    at Duplicati.Library.Utility.AsyncHttpRequest+AsyncWrapper.OnAsync (IAsyncResult r) [0x00000] in <filename unknown>:0 


    Ezekből nem sokat értek, próbálom a neten elérhető tutorialokat böngészni, de nem sok sikerrel.
    Vagy van más ütemezhető, automata mentés, amivel tudnék MS OneDrive-ra szinkronizálni?

    [ Szerkesztve ]

    A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Új hozzászólás Aktív témák