Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Declare #42644 üzenetére

    az a ménes is csak egyszer szalad szét... én már a 150 lovat is bőven túlzásnak tartom közútra, mondjuk sok múlik azon, hogy mekkora kasztnit kell mozgatnia: egy 2tonnás bódét, vagy egy tonna alatti mitsubishi colt-ot, vagy gsi astra-t... az 1.6 colt glxi is 115 lóval egy rakéta, meg a gsi astra 150-nel se kutya... dízelekhez van nagyobb tapasztalatom: peugeot 207 1.4, skoda octavia 1.6, rapid 1.6, octavia 1.9 ...ezt a legutóbbit már úgy érzem, hogy nálam a felső határ: lép rendesen, lehetne vele állatkodni is, de itt még könnyen türtőzteti magát az ember... (az 1.4-es peugeot-val se kell azért félni előzésnél: kamion mögött 70nél vissza 4be, aztán mire előtte vagyok már 110 körül jár az óra) messze van mind a 200 lótól, azon a ponton már szerintem elszaladna az emberek nagy részével a ló és elkezdené feszegetni a saját korlátait :U ilyeneket csak erre épített pályán próbálnék ki, hogy mégis mire vagyok képes és a gép mit tud alattam: ha meg elmérem, senkiben és semmiben nem okozok kárt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák