Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Declare #42633 üzenetére

    Igen, ez tipikusan a "semmi soha nem lesz elég" szerintem is :K Egyébként nekem személy szerint a legnagyobb bajom olyan ami aztán tényleg nem orvosolható. Mert azért valljuk be egy 2-300 lóerős autóval (feltéve, hogy mondjuk max 1500kg :DDD ) már ellébecolna bárki vígan :B
    Szóval nekem az nem tetszik, hogy ha túlsúly van / plusz fogyasztó akkor más a karakterisztika. Minimum megváltozik az, hogy mekkora nyomaték kell, rosszabb esetben meg borul az egész.. És hát épp ezen gondolkodtam, hogy lehetne 500 lóerős is az a dög, akkor is megérezné az ember, ha +300kg + légkondi. Tehát magyarán nem lehet olyat alkotni, hogy a többletterhelés ne érződjön. Max úgy, hogy alapból tiltva van amit szép lassan felenged kellő esetben, dehát ez csalás ugye és nem vagyok meggyőződve róla, hogy működőképes. Jó persze előbb említett 500 lóval nem biztos hogy nagyon más lenne bármi, csak 1 mm- el tovább kell nyomni a gázt, de akkor is. Aki sokat vezet és nagyon "érzi" már az autóját mert egybenőtt vele, az megérzi ezt :o (szerintem)
    Na meg hiába mondják, hogy "áhh csak 10 ló különbség", hát az ilyen viszonylatok közt 10% ugye, vagy akár több...

Új hozzászólás Aktív témák