Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovi75k

    csendes tag

    válasz RoundRobin #3235 üzenetére

    Igazad van a memória is hardver. Én igazából arra gondoltam, hogy olyan hardvere nem lehet hibás, amit minden pillanatban használ, mint a processzor. Igen, a memóriát is folyamatosan használja, de egyszerre csak egy részét.

    Azt feltételezem, hogy azért tudják olcsón árusítani a cuccot, mert silány elemekből rakták össze. Lehetséges, hogy azért voltak kénytelenek visszavenni a 8GB-t RAM-ból, hogy a félig meddig selejtes alkatrészeket is felhasználhassák. Persze ez csak egy feltételezés.

    Most jelenleg működik. Hibának semmi jele. De az ezt megelőző hibás működés is akkor kezdődött, amikor felraktam egy újabb alkalmazást a Store-ból (2048 játék).
    Most megpróbálok nem telepíteni rá semmit, azt vizsgálva, hogy megerősödik-e az elméletem. Ha néhány napig semmi jele. Akkor újabb memóriaterületeket veszek igénybe.

    A Fantasy Pinball-t nyomatom, ami szerintem eléggé leterheli a procit, ahhoz hogy kijöjjön ha az hibás.

    Addig továbbra is keresem annak a lehetőségét, hogy a gyári partíciókat visszaállíthassam.

    Egyébként semmi bajom az eszközzel. Ez az első androidos cuccom, és ha nem lenne ez a problémája, akkor kiváló eszköz lenne számomra, meglep hogy mit tud.

Új hozzászólás Aktív témák