Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jane01

    csendes tag

    válasz I_Am #16052 üzenetére

    Én ezt értem,de miért nem lehet megérteni azt amit én mondok?
    Nehéz?Vagy nem jól magyarázom?Vagy nem értem most mi van.

    Ha én regisztrálok egy fórumra akkor nem nézem meg hogy honnan és hogyan kerülnek fel avatarok.Kiválasztok egyet aszt csókolom.Nem nézem napokon keresztül a netet hogy használja-e valaki vagy nem,nem kérdezek végig minden szembejövő embert hogy tudják-e hogy esetleg ellopták vagy nem lopták.

    Értem én hogy a tiétek,azt is hogy jogtalanul lett használva,de miért engem támadtok?Nem én töltöttem le innen,én az ott lévő avatarok között találtam.
    Mondjátok már nekem meg hogy én miben vagyok hibás?Mert a szőke agyam tényleg nem érti.

    Megtudtam mi a helyzet vele,le is vettem.Akkor?

    [ Szerkesztve ]

  • rarri

    senior tag

    válasz I_Am #16052 üzenetére

    Igen, ez a másik nagyon fontos dolog, hogy azonosítanak az egyéni avataroddal, és az ember büszke is erre, mert úgy érzi hogy ez igazán ő . És az ember joggal elvárja hogy ezzel ne éljenek vissza. És a nevével, telefonszámával sem, ahogy tildynél teszi valaki.

    tope : Igen, pontosan erről beszéltem. Mert ha valaki nem tudja hogy egy másik fórumon valakinek ez az egyéni avatarja, akkor nem is tudhatja, hogy etikátlan dolgot csinál. Ellenben ha tudja, akkor hiába van ott az az avatar, igenis ne azt válassza, mert az nem helyes. Aki pedig felrakta oda azokat az avatarokat, az sem volt etikus. Én ha új fórumot készítenék, akkor a saját igényem lenne, hogy kellő fantáziával olyan avatarokat tegyek fel, ami egyedivé teszi azt, és nem máshonnan másolnék. :)

    [ Szerkesztve ]

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Aktív témák