Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sakal83

    addikt

    válasz Madwe #9034 üzenetére

    Nagyon magadból indulsz ki. Pl asszony paprika tvt nézett az oleden. En meg csillagkaput is sdben. Es igen jobb anyagot is néztünk. De tvnek használjuk a nevéhez illően. Egyik ismerősöm is most vesz tvt. Bement es mondta hogy tavasszal rendeljek neki egy b7et. Jelzem azt se tudja mi az az sd ill hd. Szep volt a kepe es vékony volt illetve gyors volt a menüje. Digit fog rajta nézni es bdripet. Az oled egyertelmuen letarolja a piacot. Mi fizetjük meg a kezdeti felarat ami mar most sem sok. Kb egy 100as van rajta az lcdhez kepest.

    Az 5.1es machinaciorol is akkor tettem le amikor az angol DD nagysagrendel jobban szolt mit a magyar truehd. Fogtam kikuaztam a rendszert azota egy 2.1es legkissebb Boseom van ami teljes mértékben kiszolgál vagy meg 20evig. Az atmos is egy faszsag. Nagyon sokba kerul a jo minőség. Ugy kezdodik hogy vegy egy házat messze a szomszedoktol es legyen egy 20nmes moziszobad. Csak a szobaar 10milla... En meg sajnos nem szulettem millasnak:)

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz Madwe #9034 üzenetére

    "Angolul már minden friss termék 4k S általában hdr. Netflix pl ok H tömörített, de gyk. Csak dolby vision cuccok jönnek ki rá."

    Azért ezzel is érdemes vigyázni, mert rengeteg a konvertált és utólag "hádéeresített" anyag (és tudom, hogy igy is "jobb" a látvány, de valójában akkor se az, ami ;) ) .... a Netflix (meg ahogy írtad is) jó ha eléri egy közepes FHD bitrátáját ... de(!) viszont mindegyiknél kiírja a TV, hogy "UHD/2160p" és "HDR/DV" és ez már sokszor elég is a "megnyugtató tudathoz" .... :D ;)

    .... amúgy k..va jó lenne/lesz a 4k/HDR, ha majd olyan minőségü tartalmak lesznek(?), mint egy jelenlegi demo, addig meg azt kell/lehet nézni ami éppen van .... ;)

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák