Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gajho

    csendes tag

    válasz P1eTr0 #67103 üzenetére

    Nem kell visszavonni az előző bejelentést, csak hozzáírni h azóta megjelent vagy azóta észrevettél még 3 pixelhibát is.
    Ha zavar, szerintem a lelked is boldogabb lesz később. Főleg ha közben arra gondolsz hogy mennyire szemétség, hogy másoknak a semmire is cserélnek, neked meg a teljese látható dolognál nem akarnak. De nyilván ezt te döntöd el, én csak segíteni próbáltam :))

  • Chartmen

    csendes tag

    válasz P1eTr0 #67103 üzenetére

    Sziasztok,
    Már ma hívott a szerelő hogy megrendelte a panelt, kb 1 hét és hozza. Korrekt hozzáállás "másodpercek" alatt.
    Annyit kérdezett hogy hajszál vékony csíkban függőlegesen van a hiba? Pedig le is írtam képet is küldtem ugye tegnap, mondtam is neki hogy egy bő 5 cm-es rózsaszínes csíkban látható konstansan világos háttér szürke-fehér esetén pl, ahogy itt a képen is. Nem oldalról hanem full szemből nézve.
    Mondta jó cseréli.
    De azt is elmondta hogy bizonyos szögekből nézve a panel lehet zöldes, rózsaszínes....ez az Oled sajátossága a rétegek miatt.
    Ha jól emlékszem viszont itt valaki pont írta a fórumban hogy ezt nem kell be nyeli az LG-nek ha ezzel jönnek.
    Jelenleg az én esetemben ez nem áll fent mivel nekem full szemből érzékelhető ez az eltérés. Nem egy homogén felület. Így mondta egyértelmű a csere.

    Viszont amit kérdeznék mert most teljesen elbizonytalanodtam:
    EVO panel vagy sima panel?
    Honnan lehet ezt megállapítani pláne csere esetén is érdekes lehet!
    Olvastam itt a fórumban olyasmit hogy ha nem megy a TV és pl valami megtükröződik rajta és lilás képet ver úgymond vissza akkor az EVO paneles?!

Új hozzászólás Aktív témák