Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Archttila #51254 üzenetére

    van például sok 2160p HEVC tartalom ami már nem megy neki, a Dolby Vision anyagokról már nem is beszélve. - pedig megy a 4K és a Dolby Vision is Plex-el, legalábbis a Plex app-ot próbáltam korábban LG TV-n illetve néha Apple TV-n szoktam nézni 1-1 anyagot és tökéletesen megy. RPi4-et nem ismerem, lehet, hogy ott kell keresni a hibát. esetleg LibreELEC-et felteszed és Kodi alá mehet a PlexKodiConnect, ott már a Kodi lesz a lejátszó és talán az jobban működik az RPi4-en. Emby is ugyanaz, egyik kutya, másik eb, ráadásul az emby feliratkezelése sz@r illetve nagyon nyomja az Emby Premiert a szerveren is és az LG app-on is kegyetlenül nyomta, Samsung lejátszón meg a film indítása után 10 másodpercig a Premiere-t nyomja, azért ezek a dolgok engem zavarnak, a felirat kezelés tényleg gát illetve a DLNa sem 100-osan szabványos, némely eszközök "lefagynak".

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák