Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fisha

    őstag

    válasz Tyrone89 #47604 üzenetére

    55-ben utazom, nem is szeretnék nagyobbat, mert ott csak még zavaróbbak lennének a mozgási anomáliák. Ez van, sajnos ilyen ultrahighspeed galambszemet kaptam, aminek hasznát nem látom, csak szívok vele. :D
    Azért sajnos nem nagyon van erre a hívságra (így fél évvel a vásárlás után) pénzmag, szóval csak valami nagyon jutányos megoldás jöhet szóba. Azt láttam, hogy nagyon le voltak akciózva az e9-ek (volt aszem 420-ért is), vártam, hogy akad mellé majd egy C9 350-ért valahol, amire lecsaphatok, de ilyet nem láttam. (max telekomos 20 évre fizess elő mindent megoldásban, de az nálam nem opció)

    nitro: igen, régóta körvonalazódik a probléma, de tutira még msot se tudom, hogy minden b9 ilyen-e. Persze én is tudom, hogy rá lehet vágni, hogy mit vártál, de szerintem ez a szintű hibázás nem hozza azt a minimális szintet, amire rá lehet mondani, hogy ezzel a képességgel rendelkezik a TV. Ha kétpercenként szétesik egy arc, akkor az nem élvezhető. Csak akkor ne legyen ráírva, ne legyen benne a menüben, mert ez így szerintem átverés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák