Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz Joshi #41212 üzenetére

    "Már ne is haragudj, de miért ne lenne normál tartalom egy sötét jelenet?"

    Drága Joshi. Én mondtam olyat, hogy a sötét jelenet nem normál tartalom?
    Én csak általánosítottam, hogy más az, ha normál tartalomnál is látszik. Ha valaki sötét jelenetnél is észrevesz valamit, az már más, az már probléma.
    De én pl csak a napokban néztem meg a 65 colos Panát 5%-os szürkével és látszik rajta banding, több, mint az 55 coloson. De eddig ezt nem vettem észre, mármint a 65 coloson ezt a "hibát", pedig sok-sok sötét jelenetet láttam már. Ha nem nézem meg Youtube-os videóval, sosem jövök rá, hol sötétebb és hol világosabb a panel. 10%-os szürkével pedig már teljesen homogén.
    Én csak erről beszélek már hozzászólások óta.

  • sakal83

    addikt

    válasz Joshi #41212 üzenetére

    Na hagyjuk ezt az LCDre viszzamenos fajtat :DDD egy Pana ex780 elott ulok most oled utan. Koztudottan nem rossz tv. De kb fenyev tavolsag az oled utan. Itt panaszkodtok olyan dolgokra ami csak nagyjabol a kepzeletetekben van :DDD jelenleg kb 20fokos szogben ulok es a jobb szelen mar lathato es valoban feltuno szintorzulas van. Egyedul full szembol is latszik... es nem kicsit. A felhosodes szemkapraztato. Este pedig sirvafakaszto a fekete. Ha feketet akarok akkor adaptiv hattervilagitas be ami folyamatosan allitgatja a fenyerot... Oldalrol a tv nezhetetlen. A milyen jo az lcd hdrje a nagy nit miatt meg olyan hogy meg kellett neznem a menuben hogy hdr megy-e?:) pedig ismetlem: ez egy korrekt majdnem oled aru lcd tv. A kutya is lassan a jo dolgaban vesz meg az oled tulajoknal :DDD nem neked szantam az irast hanem mindenkinek:) fel aron a tiedet is atveszem vagy csere is mehet :DD

    Ja es a PANA menuje egyaltalan nem veszes. Sot vannak tulajdonsagai ami hatarozottan jobb mint a webose. Pedig a webos kivalo. Tehat ez ne tantoritson el senkit a panatol. Gyorsabb es egyszerubb a Firefox rendszere. Szimpatikus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák