Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nitro16

    senior tag

    válasz alaves #35507 üzenetére

    Kiindulásnak jó lehet, de úgy is "panel lottó" van, szóval kitudja milyet fog végül kapni. ;]

  • Calogero

    addikt

    válasz alaves #35507 üzenetére

    Ez akkor lesz jó ha azt a készüléket viszi el amelyiken megnézte a teszt képet.
    Azonos típusú készülékek közt is eltérő lehet a banding és thinting jelenség.

    jilian: Jó hozzáállás, még én sem néztem egy tesztképet sem pedig nyár óta megvan a készülék (65E8)

    [ Szerkesztve ]

  • Celtis

    veterán

    válasz alaves #35507 üzenetére

    Beszéltem vele. Megnézett jópár készüléket, de egy sem volt jó. Lehet, hogy kúled lesz belőle. :Y

  • Kriszbmx

    tag

    válasz alaves #35507 üzenetére

    Mai nap bementem 3. jára is egy MM be de ma a westendbe. Elég jó készletük van. Az eladó srácok noha semmit nem akartak rám beszélni, de foggalmuk sem volt azokról a dolgokról amik amúgy felhasználó szinten akár nem tetszést válthatnak ki.
    Nyomkodtam ma 55 és 65E9 et. 77C9 et PanaGz1500 at 55 ös méretben. Sonyt kihagytam..
    Az 55 ös méretben szinte teljesem más a képe mint nagyban. Nyilván bolti fény ár mellett még ha itt nem is volt túl sok fény tök más mint itthon tök sötétben.
    55E9 szinte hibátlan. 65E9 beégés volt benne valami reklám valamikor oda éghetett :D De amúgy abban már benne volt a folt ami otthoni fényben más jelentős lenne.
    77C9 nél f@szt se érdekelné csak lenne a szobában :D Amúgy fura módon nem volt kiemelkedően gáz. El is fogadtam volna. Pana kijelzőjét ott akkor a kirakott tvk között fényesebbnek láttam holott az LG ket felvettem élékre és maxra. Homogenitás azon az 55 ös GZ1500 on elég szép volt fehér színnel, de a sárga zöldes volt de nem sávban hanem mintha flip flop festés lett volna. De az 55 E9 is szebb volt mint a 65E9. Ami az összesen feltűnt hogy a teljesen sárga képe mindnek zöldes volt. Arra gondoltam nem e az ottani lámpa okozta ezt. Vagy épp mert egy panel mind.
    Egy dolgot erőltettek a srácok hogy megbánom a panát az LG vel szemben amint jön majd pár film vagy file amit nem játszik le és kell mellé ezt meg azt vennem még és eleve már sokkal drágább mint egy C vagy E9.
    Ott bent a boltban inkább az jött le hogy 55 ös modelleken homogénebb kép volt mint a nagyokon. 77 es más tészta mert azt könnyezve csomagolnám ki hogy van egy ilyenem :D
    Összességében pedig nem tudom jó e egyáltalán egy bolti tv ilyen tesztre. Videókat file formátumok lejátszására tökéletes teszt. A modellezésem miatt az előző tvt is úgy vettem a hálóba hogy laptop, RC táv és szimu kábel, aztán mentem sorra a tvken mi tud jobban megjeleníteni így képet a szimulátorhoz ha gyakorolni akarnék.
    Q led is megfordult fejembe, de abból csak egy ami igazán a 75Q85r. ( Q90 túl dárga... ) Nyomkodtam azt is és a tizen cucc is ismerős mivel itthon samu a másik. Nem tudom mit lehetne kihozni belőle itthoni körülményben ha végig megy az ember a beállításokon. Fura egy két dolog benne, de kitudja... Tudom az a fekete sose lesz benne, de lehet más miatt kárpótolna és nem b@szna fel mint ezek a foltok...Agyalok még nézegetem az akciókat nem e ki lehet valamit fogni majd.
    3 tv van előttem amit ki akarok próbálni valahogy :
    65E9
    65Gz950
    75Q85r samu

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák