Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz rothfb #29644 üzenetére

    Én kissé árnyaltabban látom a dolgot....

    Vagyis szinte mindenki (kivéve aki hiba elhárítással fordul hozzánk) elégedett a tévéjével, miközben benned folyamatosan érlelődik egy feszültség, ami verbális kommunikációban nyilvánul meg rendre...

    Senki nem mondta, hogy a pana vagy a sony ótvar, semmire való (én is majdnem panát választottam másodjára, mert egy árban volt a C8-al....tehát nem hiszem, hogy az általad használt LG buzi szókapcsolat rám illene), inkább azt, hogy rendkívül kicsi kép különbségek vannak köztük, miközben a kezelésük, használhatóságuk (belső lejátszó pl) egyértelműen jobbak...

    Én speciel nagyon vártam ezt a 2000-es panát (olvass vissza, egyértelmű előre lépése esetén még megvételét is kilátásba helyeztem) de az itt is leírt - képernyő korlát - dolgok okán bebizonyosodott,hogy perpill nincs világ megváltó modell...modellek vannak kis kép különbségekkel...

    Gondolom, a hibák, amiket írsz, bizonyított tényeken alapulnak (panánál nincs, vagy elvétve, lg-nél pedig botrányosan sok, ugyan olyan példányszámnál), esetleg olyan fórumok tapasztalataira alapoznak, ahol mindkét (három, négy) gyártó majdnem olyan példányszámmal van reprezentálva...mert akkor az a válaszom, hogy a magyar szerviz eddig példásan viselkedett, a technológiából eredő típushibákért pedig sajnos nehéz tenni akármit is, persze - mint írtam is - amennyiben tényeken alapul az, hogy a panánál nincs ilyen, vagy elvétve, feltételezi azt is, hogy az lg-nek van még mit tanulnia a két tech óriástól...mert ugye tanulni sosem szégyen...lásd a jelenlegi helyzetet, ahol épp ő ad képernyőt a két gigásznak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák