Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    Sziasztok!

    Bocsánat, hogy ide írok, csak ez a topic azért sokkal jobban pörög, mint az aktivitásmérős. :D

    Történt az, hogy a Huawei Watch GT-men elszakadtak a szíjat tartó kis pántok. Úton van már a cserepánt Aliról, de addig borzasztóan zavar az, hogy ott lifeg és kiáll a pánt.

    Gondoltam beruháznék egy mezei karperecre addig. Csak nem tudom, hogy melyik jobb. A Honor Band 5-öt meg a Xiaomi Mi Band 4-et/5-öt néztem.

    Volt Mi Band 1-em és 2-m is, utóbbi még meg is van, csak az akkuja nagyon gyengusz és napfényben az időt se tudom leolvasni róla.

    Melyiket ajánlanátok? Vagy ebben az 1 hónapban szenvedjek e inkább a Mi Band 2-vel?

    Nagyon basic sportmonitorozásra kellene max (kirándulás, kerékpározás). Legyen jó az alváskövetése és napfényben látható a képernyője.(Nem tudom ezekben van e fényérzékelő az aztomatikus fényerő-szabályozáshoz.) Illetve bírjon ki 1-2 hetet szuflával, ha lehetséges.

    Néztem még Huawei Band 4-et, Band3/4 Prot, de előbbi a tft miatt esik ki, utóbbi meg az áruk miatt. Illetve még néztem a Samsung Galaxy Fit e-tmeg a sima Fit-et is, de utóbbi drága, előbbinél megnincs érintőképernyő meg nagyon gyenge is mellé az üzemidő.

    A keret 15k, nagyon max 20k lenne.

    És karkötőt akarok, nem órát, az már van :D

    Előre is köszi a helpet!

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák