Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz sambenez #40310 üzenetére

    a baj az, hogy még nem tudom, hogy mit szeretnék. Ezért is csillant fel a szemem a Home Assistant kapcsán, mert ha később is megállok a hőmérsékletnél, akkor sincs baj, de ha bővíteni szottyan kedvem, akkor ott a lehetőség.
    A Xiaomi azért szimpi, mert ha nem jön be, akkor egyszerűen nem használom, és nem bukok vele jelentős összeget, pláne ha rászánom az időt, és eladom a cuccokat.
    De ha a kettőt tudom vegyíteni, akkor meg is van a befutó! Nyilván pár órát ráálldozok szívesen, és összerakom magam az itteni ajánlások alapján, de arra sajnos nincs időm, hogy végigpásztázzam a piaci kínálatot, és specifikációkat, hogy az alapján tegyek össze valamit. :B

    Szóval, ha jól értem, akkor veszek egy valamilyen központi egységet, és ahhoz veszek akár sajátmárkás, akár Xiaomi hőmérőket, és látni fogom az iPhone-on (ez csak azért lehet fontos, mert appstore-ban nincs minden, ami play áruházban van) a hőfokokat, ha pedig tovább akarok menni, akkor integrálom a rendszerbe a Gree Confort X klímám is. Ha pedig a felújításnál olyan motoros redőnyt veszek, akkor akár azt is hozzá tudom majd csattintani.

    Kérdés akkor, hogy milyen központi egység az ajánlott?

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák