Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz Alex91 #6603 üzenetére

    Ideiglenesen, kemény katronból és nyomtatópapírból, melegragasztó segítségével, alkottam egy ilyet.
    Viszont ezt majd egy 3D nyomtatott verzió fogja váltani, amint eljutok odáig. Egyébként nyomtatott megoldásokból elég sokféle van thingyversen például.
    A többi helységben nem volt zavaró és azt a vendégek se akarják nyomkodni. Mindig meglepődnek az emberek amikor kinyitják az ajtót és a kérdésük feleslegessé vált. (melyiket is kéne nyomni...?)
    Nameg mint korábban írtam, nem is akarnám hogy eltűnjenek teljesen, mert az a "last resort backup solution".
    Jameg azon is gondolkodtam, hogy a dimmert szétszedem és ahoz is nyomtatok egyedi feliratú gombokat. Vagy esetleg csak takaró lapokat a gombokra, hogy egyértelműbb és szebb legyen. Ez a legdzsunkább megoldás jelenleg... szóval változni fog mindenképp. Viszont nálam az is fontos, hogy ez egy albérlet, nem saját lakás. Szóval a módosításokkal próbálok mobilis (és olcsó ha nem mozdítható más lakásba a megoldás) maradni minden tekintetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák