Hirdetés

Aktív témák

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz Kalandor #810 üzenetére

    Bár, csak a halál kapcsolja össze valamennyire a Te történeteddel, de ma kaptam én is egy rossz hírt, a munkahelyemen.
    Meghalt egy régi munkatársam, akivel kb. 20 évvel ezelőtt, szinte napi kapcsolatban voltam, együtt dolgoztunk.
    62 éves volt. Két évvel ezelőtt, korkedvezménnyel ment nyugdíjba.
    Szegény, nem sokáig élvezhette a ''gondtalan nyugdíjas éveket''.
    Aztán, amikor jöttem, ill. jöttem volna haza, a Szabadság-hídon át, a híd le volt zárva, mert egy fiatalember szerelmi bánatában úgy döntött, hogy a turulmadárról leugorva vet véget nyomorúságos életének. A híd egyik felén a gyalogos forgalom nem volt korlátozva, gondolták az emberünk akkorát úgy sem tud ugrani, így simán átjutottam Budára.
    Azaz simán átjutottam volna, ha a híd közepén a járdát nem torlaszolta volna el a bámészkodok lelkes csoportja, aki mobiltelefonjaikkal örökítették meg a nagy eseményt.
    Szemmel láthatóan sokaknak okozott problémát, hogy hogyan telefonáljanak és fényképezzenek egyszerre.
    Végül, azért hazaértem. Azt már itthon olvastam, hogy majdnem 3 órán át bénította meg a forgalmat, ez a bánatos emberke (cigarettázva, és SMS-ezve), míg végül sikerült leimádkozni onnan. [link]

    És, hogy mi ebből a tanulság?

    Nem tudom.

    [Szerkesztve]

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Aktív témák