Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xpod

    addikt

    válasz escie #2670 üzenetére

    Áhh nem ide akartam.

    Bocsi.

    [Szerkesztve]

    Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

  • ReJim

    őstag

    válasz escie #2670 üzenetére

    jók a régi telók. ne hagyd annyiban. esetleg ismeretségi körben kérdezősködj függetlenítési ügyben. (ha van adatkábeled, akkor meg szerintem sima ügy.)

    én is egy régi telót használok. nokia 3210 :)
    annó egy alkatel ot 302-esem volt. de aksi, érintkezési, hülyeszoftver, és letörött antenna gondok miatt cseréltem le egy saját pénzből (!) vett sonyierikszonny t300-ra. akkoriban új volt voda adta ki az első kamerás (felcsatolható ;] mint, a mű...) szineszkijelzős telója. ez még nem live, meg rohadpici memója van. de sikerült kinyaffantanom nyáron. addig csak szoftvergondom volt, vagy fagyott, vagy kurvalassú volt. (bánom, hogy nem vittem el szervízbe.:( ) de nyáron erősen dobtam le a lelkiállapotom miatt :DDD így az aksiban ment szét az érintkezés...
    gondoltam a tacskóban járok, akkor már rákérdezek mennyi az aksi a teflonba. és az eladósnéninek - aki szépvolt, húszonikszéves, és valószínű csak éretségivel és nyelvvizsgával rendelkezett (max párhónapos tapasztalat) - felvázoltam, hogy aksi kellene a telefonomba, ami t300-as. kérdezte, nem t230-as? mondtam nem t300-as a t310-es elődje. lehet ugyan az az aksija... mivel nézettrám, mintha a készátverésből jöttem volna, és beugratni próbálnám egy nemlétező telefontípussal, azt akarta mutassam meg (mármint a telefont;] ) de mivel otthon fekudt kiterítve, élettelenül erre nem volt módom. mondtam neki lesse már meg valamilistában. ő természetessen elötte3 mutatott t610-es aksit, meg t230-asat, nem-e ilyenről van a szó :P de mivel sem a buksijában, sem a papíron nem volt ilyen telefontípus levázolva, kénytelen voltam továbbállni. (tudom, mehettem volna telefonboltba, de ott rámbeszéltek volna valami másik telefont.) de mikor megnyílt a ''hülye-e-vagyok?'' bót (m.má'k) ott faterommal láttunk jó aksit, de már nem volt rá szükségem :)
    annyira meg vagyok elégedve ezzel az oldschool telefonnal, hogy nem fogom lecserélni egy darabig ;] független, kibővítve rezgőmottyal. ha lepottyanik nem lesz gondja. ráadásul van belőle még egy (bár aksiból, előlapból hiány van). a hátránya az akkumulátor.
    amire nekem kell a telefon, arra megfelel ez is.
    az egyetlen gondom a fejlesztőkkel van (csuklanak az anyukájaik) :D miért nme lehetne a régi modelleknek kiadni a szoftverének forráskódját, vagy valami útmutatót, hogyan csinálhatok egyet? (mert nem találtam neten erre megfelelő informácijót :( )
    annyira megszoktam, hogy a ''kezemformájára alakítom amit használok'' így kénylemetlen a telefon. (és pár dolgoban bíz' buta)

    szóval ne add fel. a rencer rossz :)

    egyébként bocsánat, hogy nagyot offoltam, de ez épp megérintett. amúgysem tudok most szakmai témáról beszélni.

    lehet majd írok valami szép észrevételt az egészségügyről ;] ha még élek. mert eddig 2 orvosnál voltam. de azonkívül, hogy egyik úgygondolta csak iskolából akarok lógni, a másik meg az előző ''hitetlen'' doki diagnózisát erősítette meg és a felírt hatástalan gyógyszerről azt nyilatkozta, hogy ''jó az'', nem sikerült segíteniük: már két napja allig bírok nyelni. (meg rágni sem tudok a nyelvement lévő afta és a fájó fogaim miatt.)
    tehát KO. :O

    további szép napot. (vagyis még 23percet belőle)

    (bocs ezért a temérdek offért, de virusossan, betegen nem tudok/akarok barátokkal unvirtuálisan kontaktálni. :) )

    </end.?>

Aktív témák