Hirdetés

Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz escie #4961 üzenetére

    Én nem vagyok ilyen jólelkü a meztelencsigákkal. Kőkemény próbának szoktam alávetni őket, hogy kiderüljön ki a legéletképesebb, és a legrátermettebb, így csupa kiváló 10cmesem mozog sz@rdarabom lesz. Fogok párat, lapátra rakom őket és kiviszem az útra. Rárakom az ut közepén lévő utburkolati jelre, majd megvárom a fél ötöt, amikoris a kaminok végigvonulnak a falun. Általában nagyon nagy a szórás, de mindig van pár akinek szerencséje van. Őket általában a nagy menet után kirakom napozni, hadd pihenjenek, rászolgálnak. Na aki aztan jól kipihente magát, aztan mehet kedvére fitogtatni férfiasságot a csigalányoknak.
    Itt jegyzem meg, hogy aki szeretné látni, amikor a meztelencsigák megattackolnak egy házat, az látogasson meg a nyár folyamán. Jobb estéken 20-30 is összegyűlök a teraszon, és ostrom aláv veszik azt. Általáb a sósavas vízes védvonalakon ritkán jutnak át, de vannak üdítő kivételek.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Aktív témák