Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeus_2k14

    senior tag

    Üdv

    Van a házban egy Epson Ecotank L3060 nevezetű nyomtató. Nem rossz kis gép, már több mint 12.000 oldal lett vele nyomtatva 2 év alatt kb. Lényegtelen igazából,csak dícsérni akarom :D
    A probléma, amivel fordulok hozzátok, az egy szakmai kérdés. Ugye a nyomtató az Wifis, működik is Wifivel, azaz, ha telefonnal nyomtatok/szkennelek. Jelenleg, amikor én nyomtatok, akkor kábellel van össze kötve a laptoppal, mivel itt van mellette. De itt jön a probléma. Mivel van a családban még gép, ezért ők is szeretnének nyomtatni, szkennelni az Ő gépükre, de úgy, hogy ne kelljen már az enyémet leszedni, kiszedni, kihúzni, mert több idő stb.. Sajnos elő jött, hogy vegyünk még egy nyomtatót, hogy ne legyen ebből probléma. ( lehet mi vagyunk rosszul összerakva, de sajnos nap mint nap nyomtatunk.. ) Mivel ezt el akarom kerülni, gondoltam rákérdezek, hátha van rá megoldás. Hogyan tudnám azt megoldani, hogy hálózatról tudjunk nyomtatni? Mondjuk a nyomtató a dolgozó szobában van, a laptop, amiről kellene, az a konyhában. Mi megoldás van erre, hogy össze tudjuk hozni? Jah,az lemaradt, nem vagyok számítástechnikai mérnök stb, szóval lehet magas lesz, ha leírjátok , ha van rá megoldás. Alap dolgokat tudom, meg ezt azt, szóval nem az a "vak vezet világtalant" szindróma lenne.

    Minden ötletet, tanácsot elfogadok!

    Nyomtató: Epson Ecotank L3060
    Gép: Márka mindegy, de amúgy ( Dell fanatic vagyok,vagyunk :P )..Windows 10 + Windows 11

    Köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák