Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trevize1987

    aktív tag

    válasz agressiv #900 üzenetére

    Logikus lenne amit mondasz, de nálam csak gyorsabban elő szokott jönni a hiba. Volt nekem is olyan h egyszer egy driverrel ment másfél hónapig olyan stabilan hogy azt is elfelejtettem mire kerestem rá a googleben ezzel kapcsolatban, de utána is előjött. Merem állítani, hogy nem egy embernél fog visszajönni 1-2-3-4 hét múlva. Legyek én a mumus és ne létezzek.

    Apropó... csontrafagyás. Sima TDR csak annyi különbséggel, hogy nem tudja visszaállítani a drivert. Van driver ami simán visszajön egy jól ismert üzenettel, van olyan verzió ami pedig valamiért nem tudja (na mi ez ha nem driver hiba?). Főleg a durvább kariknál láttam h nem tudták visszaállítani.

    Amúgy meg tegyük fel hardveres... Mit kéne kicserélnem? Minden ezerszer letesztelve, videókártya gyárilag volt gariztatva (szóval visszaküldték h minden rendben vele, nem szeretnek újat adni az embernek csak úgy). Na kit pereljek be? Magamat?

    Mindenesetre még várok egy kicsit az új AMD szériára és utána meglátom h veszek e olyasféle videókarit, de ezt a 480ast szerintem eladom. Boltba végülis csak 130 ropi, tiszta vicc már.

Új hozzászólás Aktív témák