Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hahakocka

    senior tag

    válasz Quadgame94 #43792 üzenetére

    Igaz, ma már lejjebb vitték a kedves gyártók a 3060 szintjére a belépőkateget kb. :D Majdnem el is felejtettem. Szép húzás volt mindkettőjüktől. De azért na mégis csak 1 gennel korábbi csak. Régebben általában, ha csak 1 gennel régebbi kártyánk volt, az azért sose volt gond, (Crysis kivétel :D) hogy legalább medium-highon élvezhetően menjen egy AAA game. Witcher 3 at RX 380 al 2 gb ossal vittem végig kb 95% osra, 45 fps átlaggal highon :) Ma már egyre több a negatív tapasztalat. Hiába nyúljunk a pénztárcánkba. 5700 al elvoltam 5 évig mondjuk én nem panaszkodok kiszolgált végülis Starfielden, Alan Wake 2 n kívül ami kellett ment szépen, persze RT nélkül.
    Alan Wake 2 egy nagyon jó játék, a tech demó régebben degradáló kifejezésként használták, (Mert a játék maga nem nyújtott többet a jó grafikánál) bár ahogy írod max részben lehet ezt mondani róla. Mellette egy szuper történetvezetéssel, misztikummal, horrorisztikummal, krimivel, és érdekes karakterekkel, kalandos belső utazással elátott játékélményt nyújt. Twin Peaks-es hangulat megmaradt csak horrorisztikusabb lett az elsőhöz képest.

    RTX 5070 ről bármi pletyka, vagy infó van e már?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák