Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hahakocka

    senior tag

    válasz b. #41475 üzenetére

    Én írtam be hogy 7900xt-t vettem ? Arra reagáltam mert az egyik srác írta, hogy nem várt tovább. Oda is írtam hogy a 4070 ba legjobb ár érték most NV-nél . Előtte pedig a 4060 ról volt sokakkal együtt kritikusan szó. A szélsőségeket nagyon utálom. Akkor nem írok ide többet. Ugyanezt amúgy az AMD topikban is megteszik s nincs vele baj ha hasonlítják. Nem értem ezt én a több ezres Youtube oldalamon se tiltom le a hozzászólásokat (kivétel persze a b meg típusú csodás logikákat de azt eltünteti a Youtube amúgyis) stb soha nem is volt ebből gond mint oly sokan teszik viszont ellentétben. Nyugodtan mehet kritika is ha értelmes.

    Pl érdekelne mit tudtok az 5000 -es Nv-kről, de akkor nem írok tovább ebben a témában se, mert ez is a háttérben már bántó biztos...

    gbors vigyázz mit írsz azért! Beleírtál oda nem illő dolgokat is ezek szerint! Ne kritizáld se a 3060ti-vel se mással (6700) a 4060 at! :)

    Önmagatoknak ellentmondó dolgok ezek... Ha törlitek ezt, az meg csak minősít. No akkor léptem erről a topikból kérésetekre..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák