Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz Cifu #33615 üzenetére

    Csak irónia...

    De azért ne tévesszen meg az AMD nagyon is képben van évek óta.. Csak kihagyta a rossz részt mondjuk úgy..

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

  • b.

    félisten

    válasz Cifu #33615 üzenetére

    Úgy ismersz , mint aki csodát vár a másik oldalról ? :DDD
    ÉN kizárólag marketing tapasztalatomra alapozom, mert nem lesz DXr 1.1 játék ősszre a piacon és új belépőként ezt szerintem kötelező alapon abszolválni fogják, hogy a Turingot alaposan és akár az Amperet is befogják RT 1.0 alatt. Ha megnézed az Ampere csak annyival gyorsabb a DXr 1.1 játékokban bekapcsolt RT mellett ,amennyivel alapból is gyorsabb. Persze arányosítva értem.

    És azt gondolom hogy úgy tervezik meg a hardvert hogy tanulnak a másik cég hibáiból és eleve a piacon lévő RT képes játékokból tapasztalatot merítenek.
    Hardveresen abban is lesz DXR 1.0 ra egy olyan struktúra ami gyorsítani fogja azt is és közben a DXr 1.1 re is jó azt gondolom, főleg ha beledobják azt a gyorsítótárat amit pletykálnak.
    Igazából majdnem hogy előny nekik, hogy Nvidia kitaposta az utat és a piacra segített pár játékot RT vel.( valami susmus úgy gondolom lesz, mert nagyon kicsi az a 256 bit emlegetett sávszél RT hez főleg)
    Nem állítom hogy így lesz,de én így csinálnám , mint marketinges szakember, ha a hardver képes lenne rá és csak driveres támogatáson múlik a dolog.

    Ha megnézed Nvidia mit csinált Vulkan alatt , pont ez jön ki, hogy rágyúrtak a másik cég erősségére és lassan jobbak/ gyorsabbak mint a konkurencia, pedig lemaradásból indultak.Kötelező fejlesztendő területnek minősítették, azóta még professzionális szinten is Vrayt már támogatják mióta meg Vulkant úgy supportolják, mint DX 12-t.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák