Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz MPowerPH #24846 üzenetére

    Akiknek már egy ideje 3080/3090 van nálunk nem hiszem, hogy oszt vagy szoroz az a bukó ami majd lesz a VGAn, vagy éppen a blokkon.
    Én úgy gondolom, hogy ez már hobbyszinten megy. Megveszed, kipróbálod, nem tetszik, eladod, cseréled. Nem hinném, hogy bárki is a család elől venné el a kenyérpénzt, hogy VGA-t vehessen.
    Legalábbis én biztos nem azt fordítom rá, mivel nekem nem munkaeszköz, ergo ebből egy fillér sem jön vissza. Hobbyra meg mindenki annyit költ amennyt éppen akar, vagy jól esik neki.
    Akinek meg számít az ár/teljesítmény, az biztosan nem fog vizet építeni. Tudjuk, hogy a CPU-nál nem sokat hoz a konyhára, a VGA-ra meg nem éri meg egy komplett rendszert tenni, fullcover blokkal meg pláne nem.
    Amúgy apróról össze lehet vadászni nem túl drágán egy kezdő vizes rendszert, amit aztán lehet bővíteni, mindig csak a kezdet a nehéz.
    Én is egy DDC-vel kezdtem, meg valami faszomtudja milyen radiátorral. Tartályom nem is volt, csak egy féllityis üveg. :DDD
    Szóval itt már elég magason van a mérce, létezik élet alatt is... Bőven.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • KAMELOT

    titán

    válasz MPowerPH #24846 üzenetére

    Lágy csővel az összerakás pár óra, utána meg ha csak átlátszóval használod, semmit nem kell karban tartani. Egy szem koszt nem láttam még a rendszerben az 5 év alatt!

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Új hozzászólás Aktív témák