Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    Na srácok megérkezett az én 1080 Ti-m is Aquától (MSI FE). Első "tesztként" toltam egy kis Battlefield 1-et, 4K-ban Ultrán,csak az élsimítást vettem le FXAA medium-ra,hogy valami azért legyen de 24"-es monitorral játszok 4K-ban úgyhogy igazából szükségtelen ilyen pixelsűrűség mellett. 64 playeres conquestet toltam a Giants Shadow pályán(azoknak akik ismerik a játékot) átlag olyan 75 fps-em lehetett de 60 alá soha nem ment be. A 4770K úgy tűnik még bőven elég 4K-ban a kártya mellé,a GPU kihasználtság folyamatosan 99-100% on maradt. Másik érdekesség Mass Effect Andromeda topicban tárgyaltuk: 8 Giga RAM-om van csak,sebességükkel szerintem nincs baj(2000-es és 2x4Gb szóval Quad Chanel) és kérdéses volt hogy elég lesz-e még. Nos Battlefield 1 alatt ami Frostbite motoros és 16 Gb RAM az ajánlott első teszt alapján úgy tűnik igen,bár egyzer fölment a RAM használat ilyen 7700 Mb környékére ami elég necces de érdekes módon 1-2 percig tanyázott a környékén,utána lement 6000-ig, és utána még egy fél óra játék alatt egyszer sem érte el újra a 7000 környékét. A Mass Effect Andromeda holnap fog megérkezni,az zabálja állítólag nagyon a RAM-ot,holnap kiderül hogy oda is elég-e még az,illetve hogy hogy megy 4K-ban a 1080 Ti-n :)

Új hozzászólás Aktív témák