Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz snecy20 #81137 üzenetére

    Vérkeringésre van hatással mert a hajszálereket a végtagokban beszűkíti, így nem jut mindenhová kellő mennyiségű vér. Ezáltal hidegebbek a végtagok ami miatt hamarabb megérzi a hőmérséklet különbséget egy dohányzó ember.

    Persze egyéb tényezők is közrejátszanak ki mennyire fázós, de a dohányzás rátesz egy lapáttal.

    Idősebb korban, pedig megváltozik a belső bioritmus így az öregek a melegebb időben is képesek kabátban lenni, mert fáznak.

    (#81136) FLATRONW

    Én most törlöm le.

    Lövöldözés helyett akit csak értem kézzel (V gomb talán) nyomtam le... még a sárga életcsíkkal rendelkezőket is addig csaptam amíg meg nem feküdtek.

    Ez engem semmilyen szinten nem köt le. Ez egy Warframe - Borderlands 2 keverék és koppintásnak tűnik amiknél (leginkább a Warframe-nél) megérezték a pénzszagot...

    A Warframe-et 79 óra a Borderlands 2-őt pedig 10,6 óra után untam meg.

    Komolyan nekem már csak a Rockstar csinál játékokat...

    Bár most a Mass Effect Andromeda-t gyűrőm.
    Közel 50 óránál tartok, de ott meg a Frostbite grafikusmotorja olyan gagyinak-butának-egyszerűnek tűnik.

    Hiába részletesek a modellek meg fotó realisztikusak a tájak ha csak egy "kamerával tudsz mászkálni a pályán" de úgy igazi interakcióba nem tudsz lépni a környezettel... meg a fix TPS nézet sem tetszik... legalább valami nézet állítási lehetőség lenne ha már TPS... vagy esetleg egy FPS nézetet is bedobhattak volna...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák