Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz Dyingsoul #1158 üzenetére

    1080 Ti-t max akkor kapunk, ha a Volta lekörözi az 1080-at, vagy legalább megszorongatja.
    Ezt nem tudom mire vélni.
    A Volta alsó kategóriás kártya is le kell körözze a 1080Ti-t.

    Ha a Polarisból majd látunk valamit, ahhoz talán lehet viszonyítani.
    Ha lenne bármi is a másik oldalról,akkor nem árazhatná így a kártyáit az NV.
    Rohadtul belehúzhatna a krva ájemdé !!! Nekem kezd elegem lenni az NV árazásaiból.
    Persze ez nem azt jelenti,hogy ájemdét fogok venni.
    De végre lehetne verseny,és nem egyoldalú dominancia. Akkor lehetne akár árverseny is,és nem kellene ennyit fizetniük azoknak a felhasználóknak,akik tényleg szeretnének új cuccot látni a gépükben.
    Nekik ez most elég rossz. Én azt mondom próbálják meg használni az eszüket és döntsenek jól az esetleges vga csere ügyben.

    1080 Ti jócskán Titan X árban jön.
    Lesznek még ott troll-ok bőven amikor majd kijön a 1080Ti,hogy milyen rohadt drága,ennyit semmi nem ér. Lehet mi is ezt fogjuk mondani,és vígan használjuk majd a 980Ti SLI-t.

    Maga az NV sincs tisztában azzal mennyire jól megcsinálta a Maxwell kártyákat.
    És ezek után próbálja durván lehúzni a leendő NV tulajokat.
    Én NV párti vagyok,de amit most az NV csinál.attól hányok !
    Középkategóriás kártyát tol az arcunkba felső kategóriás áron.

    #1159 westlake :
    Nem tudom az otthoni árakat.
    De...

    Itt nem is olyan rég 730-750-ért is volt.
    [link]

    TTomax fórumtársunk nem is tudom mikor vette a TX SLI-t (de nem a múlt hónapban :D ,kb a TX megjelenése körül) 800-830-ért vette darabját.

    [ Szerkesztve ]

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

  • gbors

    nagyúr

    válasz Dyingsoul #1158 üzenetére

    Engem nagyon meglepne, ha nem lenne - ha van verseny, akkor azért, ha nincs, akkor lehet 1000 dollárért adni.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák