Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Redneck #11426 üzenetére

    Igen illik de ha van egy ilyen lapod nem szükséges ugyanis ez a program amit külön ehhez a lap szériához csináltak mindent kezel , tehát én itt asztalról csak megnyitom és annyit olyan mértékben húzok a procin amit csak akarok, ram detto, még a vgat is lehetne de én jobban szeretem az afterburnert. Van még egy raklap más addon hozzá de én csak az alapot használom a többi sallang nekem nem kell.
    Nagyon ultimate egy software és stabil ! Ilyet nem láttam pl annak idején a giga lapomnál.
    Ezen kívül használok a Kraken x61 miatt " CAM " programot ugyanis csak ez tudja kezelni a pump rpm-et. A kettő szinkronban dolgozik egymás mellett minden fajta hiba nélkül. Az ai suit kezel mindent kivétel a pump rpmet és a vga-t. A Cam kezeli a pump rpmet és mellé kapok egy számomra jobb rivatunert(ja és olyan színben úszik az NZXT felirat a procihűtön amit szeretnék , bár ezt pont lesz@rom :D ).Az msi afterburner pedig kezeli a vga-t. Egyik sem akad és zavarja be a másikat a dolgában pedig mind kettőben van lehetőség a gpu-t tuningolni stb..

    Lőttem neked pár képet itt megnézheted.

    Itt van még két kép a five way optimizationról , még a ventiket is benchmarkolja :DDD 1. 2.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák