Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtro

    aktív tag

    Üdv nép!

    Nagy bajban vagyok.Meghalt ??? a frissen vett VGA-m.
    Történt a héten h vettem egy ZOTAC GTX 1050ti -t. Berakom minden pöpec. Majd egyszer csak böngészés közben fekete lesz a kép majd semmi mondom ok. Gép újra pár perc után a hiba újra itt, nyami. Ráadásul a fekete kép után egy sima egyszínű színes kép jön be (WTF?). Ezt egy párszor eljátszottam az utolsó kép színe mindig változott. Mondom , visszarakom régi kártyát azzal semmi gond ( arról vagyok most is).

    Esemény napló:
    Hiba 2016. 11. 08. 18:31:51 DistributedCOM 10016 Nincs
    A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Aktiválás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID:
    {8D8F4F83-3594-4F07-8369-FC3C3CAE4919}
    , APPID:
    {F72671A9-012C-4725-9D2F-2A4D32D65169}
    , felhasználó: NT AUTHORITY\SYSTEM, SID: S-1-5-18, cím: LocalHost (helyi állomás, LRPC használatával), futtatási alkalmazástároló: Nem érhető el, SID: Nem érhető el. Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható.

    Egy kis böngészés után, (és hajtépkedés) az engedélyeket átálítottam majd restart. Ugyan az, idegállapotom ugrott. :)

    Végül a DDU nevű programnak hála a drivereket leszedtem majd újra (ez is szenvedés volt). Ez jó is volt úgy 3 napig mikor ma egyszer csak megint bedobta nézem wtf??. Engedélyeket nézem minden a helyén, modnom akkor DDU az sem segit egy pár perc után vagy bejelentkezés után egyből feketekép majd a színes cucc(még mindig csak 1 szín).

    A kérdés hogy mi a retek ez? :W :W

Új hozzászólás Aktív témák