Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rocky100

    csendes tag

    válasz milanfan #210 üzenetére

    A te álláspontodat is megértem :) Nem lett ez rossz kis kari végeredményben, főleg ha tényleg nem létkérdés a full-HD.Viszont még drágának találom, ezért nem ajánlom.Én személy szerint olyan 30(max 35k)körülire lőném be a 650 TI!-t és akkor patent
    Új, nem új, tökmind1. 20-25nél többet meg nem szabad adni a sima 650esért.
    Ha minden igaz zuhanni fognak az árak szépen már februárban(legalábbis vga fronton mindenképp).Persze a végleges kegyelemdöfést majd a Crysis 3 fogja megadni a 650eseknek.Na akkor már vállalható árban lehet venni egyet.És mondom ezt úgy hogy megtehetem hogy lazán veszek kiló feletti videokarit

    Egyébként a 650TI-t azért nem írom le teljesen mert egyrészt veri a hd7770-et(összességében kábé több mint 10%al gyorsabb)másrészt abban már van annyi plusz ami elegendő lehet egy kimaxolt játékélményhez(természetesen nem full HD-ban, de most nem az a szempont)

    Szóval ajánlanám én a 650TI-t teljes gőzzel, de számomra az ár/teljesítmény aránya nagyon nem megfelelő.És ezúton kérek elnézést a ph tesztírójától, mivel neki megfelelő volt ez a ráta
    Ez van, ezen nem fogunk összeveszni :) Jó kis kari a 650 TI, csak drága

Új hozzászólás Aktív témák